Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.04.18 р. №248 "Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі КП БМР «ЖЕК-3»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

РІШЕННЯ

від 10.04.2018р. № 248

м. Бровари

 

 

  

 

Про коригування діючих

   тарифів на послуги з утримання

   будинків і споруд та прибудинкових

   територій, що перебувають на балансі  КП БМР «ЖЕК-3»

 

 

 Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-3» від 04.04.2018 року  № 05-169, в зв’язку зі зміною виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бровари та затвердженням нових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів,  з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат, відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести коригування складових витрат діючих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-3» та затвердити згідно з Додатком.
  2. Дане рішення набуває чинності через 15 днів з часу його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови   Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                        І.В. Сапожко