Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 14.08.18 р. №564 "Розгляд електронної петиції про створення нового парку"

БРОВАРСЬКА   МІСЬКА   РАДА   КИЇВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я 

від  14.08.2018  року № 564

м. Бровари

 

 

 

Розгляд електронної петиції

про створення нового парку

 

 

Реалізуючи вимоги Закону України “ Про звернення громадян” та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Броварської міської ради розглянувши електронну петицію «Створення нового міського парку на перехресті вулиць Київської та Чорновола»,  що набрала 250 підписів громадян з дня оприлюднення  від 22.05.2018 року,

 

        

В И Р І Ш И В :

 

1. Електронну петицію «Створення нового міського парку на перехресті вулиць Київської та Чорновола» (копія петиції додається) визнати за доцільне  та доручити:

1.1.  Управлінню містобудування та архітектури Броварської міської ради звернутись до Адміністрації державної служби спеціального зв’язку  та захисту інформації України з пропозицією розглянути питання щодо передачі земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Бровари для влаштування міського парку на  перехресті вулиць Київської та Чорновола В’ячеслава.

1.2. Управлінню містобудування та архітектури  Броварської міської ради після отримання відповіді від Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України  вчинити відповідні дії згідно чинного законодавства.

2. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на заступника міського голови  Резніка О.В.

 

Міський  голова                                       І.В.Сапожко