Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари"

39

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Положення про

розміщення літніх майданчиків та об`єктів

сезонної торгівлі в м. Бровари

  

З метою впорядкування здійснення суб'єктами підприємницької діяльності на літніх майданчиках та об'єктах сезонної торгівлі , керуючись ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 16 Закону України "Про інвестиційну діяльність", ст. 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, будівництва та архітектури і з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

1. Затвердити Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари, що додається.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови О.В.Резніка.

 

  

Міський голова                                                          І.В.Сапожко

 

  

м. Бровари

від ______________2018 р.

№ __________________

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Броварської міської ради

"Про затвердження Положення про розміщення літніх майданчиків

та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари"

       

Станом на сьогодні процедура розміщення літніх майданчиків та об'єктів сезонної торгівлі в м. Бровари для здійснення підприємницької діяльності не врегульована. Розроблення Положення зумовлене необхідністю спрощення процедури отримання документів для встановлення літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства та об'єктів сезонної торгівлі та врегулювання усіх питань щодо їх розміщення, оскільки на даний час на державному рівні відсутні чинні нормативно-правові акти, які б регулювали відносини у вказаній сфері.
У проекті Положення визначено поняття «літній майданчик», «конструктивний елемент благоустрою», «об'єкти сезонної торгівлі», «самовільно встановлений літній майданчик» та інші.

Затвердження Положення надасть можливість врегулювати правовідносини між органом місцевого самоврядування та суб’єктами підприємницької діяльності, що виникають у процесі встановлення літніх майданчиків біля об’єктів ресторанного господарства та об'єктів сезонної торгівлі на умовах відкритості та прозорості всіх процедур, необхідних для встановлення зазначених об'єктів та забезпечити додаткові надходження до місцевого бюджету.

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" управлінням містобудування та архітектури Броварської міської ради розпочато процедуру прийняття регуляторного акта - проекту рішення Броварської міської ради "Про затвердження Положення про розміщення літніх майданчиків та об`єктів сезонної торгівлі в м. Бровари".

 

  

Начальник управління містобудування

та архітектури – головний архітектор міста                                С.М.Батинчук