Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 20 грудня 2018 року № 1177-50-07 "Про затвердження програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Про затвердження програми будівництва,

капітального ремонту, утримання об’єктів

житлового фонду, благоустрою та

соціально – культурного призначення

міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки

 

З метою забезпечення безпечної, надійної експлуатації, обслуговування об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста, ефективного використання коштів міського бюджету, керуючись п.22 ст.26, ст.59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально – економічного розвитку, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово – комунальному господарства та благоустрою, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити програму будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально – культурного призначення міста Бровари Київської області на 2019 – 2023 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради щорічно вносити пропозиції про включення заходів Програми в проект бюджету на наступні роки окремим рядком.

3. Фінансовому управлінню Броварської міської ради проводити фінансування заходів програми в межах бюджетних призначень на фінансовий рік.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Г.П. Голубовського

 

 

Міський голова                                                                                      І.В. Сапожко

 

 

м. Бровари

від 20 грудня 2018 року

№ 1177-50-07