Броварська громада

Київська область, Броварський район

05/05/2022

Проект рішення від 05.05.2022 «Про відтермінування дії рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 03.02.2022 № 656-22-08 на період дії воєнного стану в Україні»

В зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, з метою підтримки суб’єктів господарювання Броварської міської територіальної громади, відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 18 квітня 2022 року № 259 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування, з питань бюджету соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків, з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРIШИЛА:

1. Відтермінувати дію рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 03.02.2022 № 656-22-08 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд на території Броварської міської територіальної громади» на строк до припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

2. Дозволити суб’єктам господарювання, які мають діючі Тимчасові споруди, по яким закінчилися терміни дії договорів оренди та договори про встановлення особистих строкових сервітут на період дії військового стану здійснювати підприємницьку діяльність на підставі договору про співпрацю (далі - Договір), укладеного з Комунальним підприємством Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари – Благоустрій».

3. Суб’єктам господарювання, зазначеними у п. 2 цього рішення, з урахуванням прийнятих рішень, звернутися до Комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари – Благоустрій»для укладення Договорів.

4. Затвердити договір про співпрацю (додається).

5. Управлінню земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області довести про прийняте рішення до відома суб’єктів господарювання шляхом розміщення у засобах масової інформації та будь – яким іншим доступним шляхом (за можливості).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

Міський голова                                                                           Ігор САПОЖКО

 

м. Бровари

від ________________2022

№ ________________


Прикріплені файли: