Броварська громада

Київська область, Броварський район

05/05/2022

Проект рішення від 05.05.2022 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Броварської міської територіальної громади зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери по вул. Петлюри Симона, 21-Б в м. Бровари Київської області»»

З метою створення умов для безпечної експлуатації зовнішніх інженерних мереж об’єкта «Будівництво 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери по вул. Петлюри Симона, 21-Б  в м.Бровари Київської області», керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  частиною 1 статті 59, частиною 2  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «КАГАН  І  КО» від 18.01.2022 № 01-КК,  враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Броварської міської територіальної громади зовнішні інженерні мережі об’єкта «Будівництво 301-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціально-культурної сфери по вул. Петлюри Симона, 21-Б  в м. Бровари Київської області», що перебувають у власності та на балансі  товариства з обмеженою відповідальністю «КАГАН  І  КО», а саме:

 

1.1. мережі теплопостачання, водопостачання, самопливної каналізації;

 

1.2. мережу зливової каналізації.

 

2. Доручити виконавчому комітету  Броварської міської ради Броварського району Київської області утворити комісію з приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

 

3. Комісії з приймання-передачі майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, здійснити передачу та скласти акти приймання-передачі у відповідності до чинного законодавства України.

 

4. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія» прийняти на баланс об’єкти, зазначені в підпункті 1.1, як внесок до статутного капіталу, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

 

5. Доручити комунальному підприємству Броварської міської ради Броварського району Київської області «Бровари-Благоустрій» прийняти на баланс об’єкт, зазначені в підпункті 1.2, та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку підприємства.

 

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколу БАБАКА.

 

Міський голова                                                             Ігор САПОЖКО

 

м. Бровари

_________________

_________________


Прикріплені файли: