Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 09.06.2020 № 408 "Про визначення ТОВ "ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС" виконавцем комунальних послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

від 09.06.2020 № 408

м. Бровари

 

 

Про визначення

ТОВ "ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС"

виконавцем комунальних послуг з

постачання теплової енергії

та постачання гарячої води

 

 

З метою виконання законів України «Про житлово - комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про теплопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.19 № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», Наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.05 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС»від 28.05.2020 № 197, керуючись пунктом астатті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

 

1. Визначити товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» виконавцем комунальних послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води багатоквартирному житловому будинку в місті Бровари Київської області за адресою вул. Симоненка Василя, 30.

 

2. Керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС» забезпечити оприлюднення цього рішення в засобах масової інформації.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова
Ігор САПОЖКО