Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 22.09.2020 № 715 "Про розгляд електронної петиції «Запровадити Програму вивозу листя і гілок»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22.09.2020 № 715

м. Бровари

 

Про розгляд електронної петиції

«Запровадити Програму вивозу листя і гілок»

 

Реалізуючи вимоги Закону України «Про звернення громадян» та керуючись підпунктом І пункту «б» статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши електронну петицію «Запровадити Програму вивозу листя і гілок», що набрала 255 підписи громадян з дня оприлюднення від 01.09.2020 року виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

В И Р І Ш И В :

1. Електронну петицію «Запровадити Програму вивозу листя і гілок», взяти до відома та направити до управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області.

 

2. Управлінню  будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області розглянути можливість виконання послуги по безкоштовному вивозу листя та гілок, а також надати пропозиції по можливості розробки та реалізації відповідної програми.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                                                     Ігор САПОЖКО

 

Перегляд змісту петиції

№ петиції

130

Дата створення

29.08.2020

Назва петиції

Запровадити Програму вивозу листя і гілок

Опис петиції (що потрібно зробити та чому)

Під час спалювання сухого листя у повітрі значно збільшується концентрація шкідливих речовин, канцерогенів, які небезпечні для здорових людей і дітей, а особливо громадян з хронічними захворюваннями, алергічними реакціями, астмою. Також утворюється смог, який, особливо у вечірній час, не розвіюється вітром, а залишається в повітрі міста на години. Відкривати вікна, знаходитися на вулиці в цей час небезпечно для здоров’я.

Попри заборону спалювати листя, гілки, траву та сухостій, частина населення міста Бровари продовжує таким чином їх утилізовувати, особливо у осінній період (вересень-листопад). Особисті зауваження сусідів, роз’яснювальна робота та виклики поліції, штрафи, скарження на гарячу лінію особливого результату не приносять.

Мешканцям приватного сектору штрафи і забруднення повітря – не аргумент, вони визнають, що листя палять і палити будуть. Оскільки не мають куди його подіти, а служби, яка б вивозила листя і гілки, немає.

Тому просимо розробити Програму централізованого вивозу листя і гілок в місті Бровари використовуючи досвід міста Боярка, де вже діє така програма. Мешканці приватного сектору мають змогу безкоштовно віддати листя з власного подвір’я та прилеглої території, не порушуючи закон та не завдаючи шкоди собі та всім оточуючим.

Завантажене фото

 

ПІБ

***

Поштовий індекс

*

Населений пункт

м.Бровари

Вулиця, будинок, квартира/офіс

***

 

eMail

***