Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 21.10.2020 року № 243-ОД "Про затвердження Порядку роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Броварська міська рада Київської області та її виконавчі органи"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

від 21.10.2020 року № 243-ОД

м.Бровари

 

Про затвердження Порядку роботи

із запитами на інформацію, розпорядником

якої є Броварська міська рада Київської

області та її виконавчі органи

 

З метою систематизації роботи із запитувачами інформації в частині їх доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Броварська міська рада Київської області та її виконавчі органи, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Броварська міська рада Київської області та її виконавчі органи згідно з додатком.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 17.10.2011 року №289 «Про затвердження порядку складання та подання запитів на інформацію, форми запиту на інформацію, порядку опрацювання запитів на інформацію та системи обліку документів, що містять публічну інформацію».

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області Кузнєцова К.В.

 

 

Виконуюча обов’язки міського голови –

заступник міського голови                                                                                Лариса ВИНОГРАДОВА