Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 27.04.2021 року № 181-06-08 "Про припинення права користування земельною ділянкою, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про припинення права користування земельною

ділянкою, надання дозволу на розроблення

документації із землеустрою

 

 

Розглянувши клопотання юридичних осіб, керуючись Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Протокол наради з питань добудови ЖК «Діамант» на території 5-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари Броварського району Київської області від 09.04.2021року та рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРIШИЛА:

1. В зв’язку з добровільною відмовою, припинити право постійного користування земельною ділянкою управлінню освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області площею 0,8324га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Симоненка Василя, 115, на підставі листа від 12.04.2021року №01-08-01/465. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:063:1301.

 

2. Надати дозвіл управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,8324га по вул. Симоненка Василя, 115 зі зміною цільового призначення із «для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» на «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованим дошкільним закладом освіти».

 

3. Надати дозвіл управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 2,6470га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по бульв. Незалежності.

 

4. Попередити особу, що зазначена в пунктах 2,3 цього рішення, про необхідність виготовлення відповідної документації із землеустрою. Після розроблення документації із землеустрою подати її до Броварської міської ради Броварського району Київської області на розгляд та затвердження (погодження).

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бабича П.І.

 

 

Міський голова                                                                                                                     Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 27.04.2021 року

№ 181-06-08

 

 

[Проект рішення міської ради]

[Результати голосування]