Карта сайту
версія для друку

Рішення міської ради від 27.05.2021 року № 219-07-08 "Про проведення земельного аудиту земель за межами села Требухів та частково в межах сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РІШЕННЯ

 

 

Про проведення земельного аудиту земель

за межами села Требухів та частково в межах

сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області

 

 

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «Експертний центр права» (місцезнаходження: 02002, Україна, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, буд.23, оф.503, код за ЄДРПОУ 43582447) з пропозицією щодо проведення аудиту земель за межами села Требухів та частково в межах сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області (щодо земель колишньої колективної власності), в рамках проекту «Впорядкування земель територіальних громад», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26, пунктом 16 частини 4 статті 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про охорону земель», «Про державний контроль за використанням та охороною земель», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування та постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Провести аудит земель за межами села Требухів та частково в межах сіл Требухів та Княжичі Броварського районуКиївської області (щодо земель колишньої колективної власності).

 

2. Доручити міському голові Сапожку І.В. бути представником виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області при укладенні договору з товариством з обмеженою відповідальністю «Експертний центр права», код за ЄДРПОУ 43582447, на надання комплексу юридичних послуг щодо проведення земельного аудиту за межами села Требухів та частково в межах сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області (щодо земель колишньої колективної власності).

 

3. Фінансування робіт з проведення аудиту земель провести за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

 

Міський голова                                                                                                                    Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від 27.05.2021 року

№ 219-07-08

 

 

[Проект рішення міської ради]

[Результати голосування]

[Протокол засідання]

[Розгляд рішення]