Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари"

75 проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари

 

 

В зв’язку з введенням в дію з 01.01.2021 року нормативної грошової оцінки земель міста Бровари Київської області, керуючись Податковим кодексом України, Земельним кодексом України, законами України «Про оренду землі», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та пунктом 35 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи експертний висновок постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій, а також пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності, які розміщені на території міста Бровари   Броварського району Київської області, у вигляді відсоткових показників від нормативної  грошової оцінки землі для розрахунку орендної плати за земельні ділянки (згідно додатку).

 

2. Довести дане рішення до відома суб’єктів підприємницької діяльності та громадян шляхом опублікування в засобах масової інформації.

 

3.Визнати такими, що втратили чинність рішення Броварської міської ради Київської області  від 11.03.2016 № 162-10-07 „Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м. Бровари» та  від 22.06.2017 № 605-30-07„Про внесення змін до рішення Броварської міської ради від 11.03.2016 № 162-10-07 „Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в м.Бровари».

 

4. Рішення набирає чинності з 01.01.2022 року.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

 

Міський голова                                                                                                       Ігор САПОЖКО

 

 

м.Бровари

від_________________ 2021 року

№ _________________

 

 

[Пояснювальна записка]