Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06 "Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари"

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

 

про оприлюднення проекту регуляторного актапроектурішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06«Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»

 

 

 

На виконання ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської радиБроварського району Київської областівиноситиме на розгляд сесії Броварської міської ради Броварського району Київської області проект рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області«Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»».

 

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресами:

 

- постійна депутатська комісія з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій, Броварська міська рада Броварського районуКиївської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 420);

 

-управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області: (07400, Київська область, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4А, тел./факс 6-04-13);

 

- центр обслуговування "Прозорий офіс" Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Гагаріна, 18, к. 114, тел. 5-66-16).

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано на веб-порталі Броварської міської ради Броварського району Київської області (розділ «Регуляторна політика»).

 

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

 

управління будівництва

 

житлово-комунального

 

господарства, інфраструктури

 

та транспортуБроварської міської ради

 

Броварського району Київської області

 

-заступник начальника                                                                                               Оксана СЕМЕНИК

 

 

 

ПРОЕКТ

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Про визнання таким, що втратило чинність рішення

Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06

«Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»

 

З метою приведення рішень Броварської міської ради Броварського району Київської області у відповідність до чинного законодавства відповідно до вимог Законів України «Про телекомунікації», «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», постанови Кабінету Міністрів від 18.07.2018 №610 «Про затвердження Правил надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва», керуючись частиною 2 статті 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядуванняв Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою, постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій Броварська міська рада Броварського району Київської області.

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари».

 

2.Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

 

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

 

Міський голова                                                                         Ігор САПОЖКО

 

м. Бровари

від ________________

№ _________________

 

 

Аналіз впливу регуляторного впливу

до проекту рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»

 

1.   Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Рішенням Броварської міської ради Київської області 15.09.2011 №338-13-06 був затверджений Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари (далі Порядок), який визначав єдиний правовий механізм надання дозволів нарозміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари.

Порядок поширювався на весь житловий та нежитловий фонди, що знаходяться на території міста Бровари, незалежно від форм власності та балансової  належності.

Даним Порядком врегульовується та визначається порядок розгляду питань розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв'язку та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках, будівлях і спорудах громадського призначення та опорах в м. Бровари. Згідно з пунктом 1.4 Положення порядок є обов’язковим для фізичних та юридичних осіб всіх форм власності, які згідно з чинним законодавством мають право на виконання робіт з встановлення технічних елементів телекомунікаційних мереж та для балансоутримувачів житлових будинків, будівель, споруд та опор.

Згідно Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»від 07.02.2017 № 1834-VIII відрегульовано питання розташування операторами, провайдерами технічних засобів телекомунікацій з метою надання телекомунікаційних послуг. Тому, рішення Броварської міської ради від 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари» підлягає скасуванню.

Відповідно до частини другої та четвертої статті 13 Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» проектна документація з доступу не потребує погодження органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами та/або юридичними особами, утвореними такими органами. Проектна документація має бути погоджена власником інфраструктури. Власник інфраструктури об’єкта доступу може відмовити замовнику у погодженні проектної документації з доступу виключно на підставі її невідповідності виданим технічним умовам з доступу.

У зв`язку із змінами у законодавстві України та на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виникла необхідність визнати таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської областівід 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»

 

Основні групи (підгрупи), на які проблема справляє вплив

Групи (підгрупи)

Так

Ні

Громадяни

Так

 

Держава (орган місцевого самоврядування)

Так

 

Суб’єкти господарювання, у тому числі суб’єкти малого підприємництва

Так

 

 
2. Цілі державного регулювання.

Проект рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари»підготовлено з метою приведення рішень Броварської міської ради Броварського району Київської області у відповідність до вимог чинного законодавства України.


3. Визначення та оцінка усіх прийнятних альтернативних способів досягнення встановлених цілей.

1.Визначення альтернативних способів.

Вважається за можливе визначити такі альтернативні способи вирішення проблеми

 

Вид альтернативи

Спосіб альтернативи

Альтернатива 1

Залишення існуючої ситуації без змін

Альтернатива 2

Прийняття запропонованого регуляторного акта

 2.Оцінка альтернативних способів

Оцінка впливу на сферу інтересів держави (органу місцевого самоврядування)

 

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Перша альтернативна є неприйнятною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж»

Відсутні

Альтернатива 2

Ліквідація невідповідності між рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області та законодавчими актами України

Відсутні

 

Оцінка впливу на сферу інтересів громадян

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Відсутні

Відсутні

Альтернатива 2

Ліквідація невідповідності між рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області та законодавчими актами України

Відсутні

 

Оцінка впливу на сферу інтересів суб’єктів господарювання

Вид альтернативи

Вигоди

Витрати

Альтернатива 1

Відсутні

Відсутні

Альтернатива 2

Ліквідація невідповідності між рішенням Броварської міської ради Київської області та законодавчими актами України

Відсутні


 4.   Вибір найбільш оптимального альтеративного способу досягнення цілей

Оцінюючи альтернативні способи вирішення проблеми, необхідно зазначити, що перший спосіб не сприяє меті державного регулювання.

Отже, прийняття запропонованого регуляторного акта є найбільш прийнятним способом досягнення встановленої мети та дасть змогу привести рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області у відповідність до чинних законодавчих актів України.

Цей спосіб є оптимальним, оскільки буде досягнуто цілі державного регулювання та забезпечено принцип державної регуляторної політики.

 

Рейтинг результативності (досягнення цілей під час вирішення проблеми)

Бал результативності 

(за чотирибальною системою оцінки)

Коментарі щодо присвоєння відповідного бала

Альтернатива 1

1

Даний спосіб не сприяє меті державного регулювання

Альтернатива 2

4

Даний спосіб дає змогу привести у відповідність рішення  Броварської міської ради Броварського району Київської області до вимог чинного законодавства України.

 5. Механізм та заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта .

Прийняття рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Броварської міської ради Київської області від 15.09.2011 №338-13-06 «Про затвердження Порядку розміщення телекомунікаційних кабельних мереж в м. Бровари».

Рішення буде опубліковане на веб-порталі Броварської міської ради Броварського районуКиївської області, газеті «Нове життя»тавступає в силу з моменту його офіційного оприлюднення.

 6. Обґрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта.

Рішення набирає чинності з дня опублікування його в засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства України. Термін дії запропонованого регуляторного акта не обмежено.

 7. Визначення показників результативності акта.

Додаткові показники результативності даного акта не визначаються, оскільки Броварська міська рада Київської області приводить своє рішення у відповідність до вимог чинного законодавства України.

 

 8.Визначення заходів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності акта.

Результативність даного регуляторного акта не визначатиметься.

 

 

 

Міський голова                                                                                                              Ігор САПОЖКО

 

 

Виконуюча обов’язки начальника

управління будівництва

житлово-комунального

господарства, інфраструктури

та транспорту Броварської міської ради

Броварського району  Київської області

-заступник начальника                                                                                                             Оксана СЕМЕНИК