Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 12.10.2021 року №207-ОД "Про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території Броварської міської територіальної громади"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 12.10.2021 року №207-ОД

м. Бровари

 

 

Про початок опалювального сезону 2021-2022 років

на території Броварської міської територіальної громади

 

 

З метою своєчасного і стабільного забезпечення населення, об’єктів соціально-культурного призначення та інших підприємств, установ та організацій на території Броварської міської територіальної громади тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, відповідно пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 №630, враховуючи прогнозоване зниження середньодобової температури зовнішнього повітря, коли протягом трьох діб середня добова температура  не перевищуватиме +8 оС, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Розпочати з 17 жовтня 2021 року опалювальний сезон на об’єктах дошкільних та загальноосвітніх закладів світи, закладів охорони здоров’я та культури, житлового фонду, соціально-культурної сфери та адміністративних будівлях, установ та організацій на території Броварської міської територіальної громади.

 

2. Керівникам теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності за умови готовності систем теплоспоживання розпочати подачу теплоносія у житлові будинки.

 

3. В інші установи та організації тепло подати при письмовому звернені керівників даних закладів.

 

4. Нарахування плати за теплову енергію проводити з моменту фактичного його подання споживачу.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

 

Міський голова                                                                                                                    Ігор САПОЖКО