Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Броварської міської територіальної громади на 2021-2025 роки"

4 проект 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про внесення змін до Програми енергозбереження 

(підвищення енергоефективності) 

Броварської міської територіальної 

громади на 2021-2025 роки

 

 

З метою раціонального і ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення обсягів їх споживання, втрат в бюджетній сфері та житлово-комунальному господарстві громади, відповідно до Законів України «Про енергозбереження», «Про енергетичну ефективність будівель», керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків, постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово–комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою, Броварська міська рада Броварського району Київської області

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни в додаток до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Броварської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 29.07.2021 року № 316-10-08 (зі змінами), далі – Додаток до Програми:

 

1.1. пункт 4 Додатку до Програми викласти в наступній редакції: «Капітальний ремонт вузла вводу теплопостачання з установкою автоматизованого пристрою оптимізації теплоспоживання у підвальному приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м.Бровари Київської області» та затвердити фінансування на 2021 рік у сумі «643,0» тис.грн.

 

1.2. пункт 5 Додатку до Програми викласти в наступній редакції: «Капітальний ремонт вузла вводу теплопостачання з установкою автоматизованого пристрою оптимізації теплоспоживання у підвальному приміщенні ЗДО «Золотий ключик» м.Бровари Київської області» та затвердити фінансування на 2021 рік у сумі «643,0» тис.грн.

 

2. Фінансовому управлінню Броварської міської ради Броварського району Київської області проводити фінансування в межах коштів, затверджених у бюджеті Броварської міської територіальної громади на відповідний рік.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петра БАБИЧА.

 

 

Міський голова                                                                                                                    Ігор САПОЖКО

 

 

м. Бровари

від ___________

№ ___________

 

Пояснювальна записка