Оперативна нарада

31 жовтня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

За минулий тиждень зафіксовано 690 захворювань на ГРВІ, з яких 398 - у  дітей. Зменшення, в порівнянні попереднім тижнем, кількість захворювань у дітей  пов’язані із перервою в учбовому процесі  у школярів (канікулами). У відділеннях Броварської ЦРЛ на лікуванні перебуває 950 пацієнтів. Збільшилася кількість звернень із серцево-судинними та легеневими захворюваннями.  До дільничних терапевтів та сімейних лікарів за минулий тиждень звернулося майже 1600 дітей та більше понад 3000 дорослого населення.

До управління соціального захисту населення за минулий тиждень звернулося 196 громадян з питань оформлення житлових субсидій за житлово-комунальні послуги а також 152 внутрішньо переміщених осіб з питань оформлення державних виплат.

За результатами проведення ярмарку з продажу товарів продовольчої групи по бульвару Незалежності 29 жовтня,  міський голова надав доручення проаналізувати цінову політику на реалізовану під час заходу продукцію та в подальшому залучати до участі суб’єкти господарювання, які будуть пропонувати ціни, нижчі від товарів у торгівельних мережах і ринках міста. Ще одне доручення пов’язане із розрахунками коштів, які потрібно передбачити у видатках наступного року на встановлення лічильників обліку газу для сімей соціально незахищених категорій громадян.