Зустріч забудовника з учасниками АТО

27 січня у виконавчому комітеті Броварської міської ради відбулась зустріч учасників АТО, які проживають у місті, з представником компанії-забудовника ЗАТ «Українська будівельна компанія » за участю керівників ряду структурних підрозділів міської ради.  На заході обговорювались ескізні проекти двох  житлових багатоквартирних будинків, що планується збудувати у Броварах  (у тому числі, проекти благоустрою прибудинкових територій, озеленення, ескізи дитячих майданчиків та автостоянок). По завершенню будівельних робіт заплановано відведення житлової площі для воїнів АТО та членів сімей загиблих воїнів АТО.

Зведення багатоквартирного будинку за адресою В. Симоненка, 113, у якому 10% житлової площі планується передати воїнам АТО та сім’ям загиблих воїнів,  вже ведеться, а будівельні роботи по зведенню багатоквартирного будинку по вул. Олімпійська,12-а, де 14 % із загальної житлової площі заплановано для  воїнів АТО та сімей загиблих воїнів, буде розпочато найближчим часом.