Карта сайту

Чемпіонами України стали гандболісти Броварського вищого училища фізичної культури

Наприкінці березня, в спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури проходив фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2000-2001р.н. У змаганнях взяли участь шість найкращих команд України.

Здобувши перемогу у всіх своїх матчах,  вихованці Заслуженого тренера України Ковальчука В.Ф. та тренера Горбахи В.М. завоювали золоті медалі.

Кубки, грамоти, цінні призи на церемонії нагородження вручали Президент федерації гандболу України Андрій Мельник та ЗТУ Валерій Войналович. У своєму виступі Андрій Мельник подякував тренерам за роботу і відзначив, що гравці команд переможців надзвичайно перспективні і хотілося б їх побачити у майбутньому в складі збірної команди України. Були визначені кращі гравці за амплуа. Серед вихованців училища кращим розігруючим став Ігор Турченко, кращим гравцем турніру – Дмитро Коваленко.