Карта сайту

Нові тарифи на проїзд у міських автобусних маршрутах та пільги для броварських школярів

 

 

16  травня  під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконкому.  

 

Одним з головних питань, що обговорювалось на засіданні виконкому,  став проект рішення  «Про тариф на проїзд по м. Бровари в автобусних маршрутах загального користування». З відповідними розрахунками до виконкому міської ради звернулись суб’єкти господарської діяльності, що здійснюють перевезення на міських маршрутах,  з проханням затвердити вартість проїзду по м. Бровари у розмірі 5 гривень. Після розгляду наданого розрахунку тарифу  на ціновій комісії, було прийнято рішення щодо зменшення вартості  проїзду за рахунок прибутку підприємств-перевізників. Крім цього, з перевізниками підписано меморандум , відповідно до якого, з 1 вересня 2017 року передбачається вартість проїзду для учнів, які добираються до шкіл міста, численних гуртків та секцій закладів позашкільної освіти, у період навчання (крім вихідних, святкових та канікулярних днів) становитиме 50% від вартості квитка.

Після проходження процедури регуляторного акту, відповідно до чинного законодавства та обговорення, члени виконкому затвердили новий тариф на проїзд у пасажирському автотранспорті на міських маршрутах розмірі 4 грн.  

 

Всього, на засіданні було прийнято 14  рішень, серед них: «Про надання адрес», «Про надання субсидій на оплату за житлово-комунальні послуги та пільг особам за адресою фактичного місця проживання» та ряд інших питань.

 image

 

 image