До уваги мешканців міста, які отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності

Відповідно до Закону України «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей» та постанови Кабінету Міністрів України від 01.02.2017 №35 «Про виплату у 2017 році одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013р. по 21 лютого 2014р., осіб, яким посмертно присвоєно звання герой України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності, та особам, які отримали тяжкі, середньої тяжкості та легкі тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі у зазначених акціях» встановлюється одноразова грошова допомога. Повідомляємо, що державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО. Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманих сум допомоги.
До уваги мешканців міста, які отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності

Сума щорічної одноразової державної грошової допомоги у 2017 році становить:
- для тяжко поранених - 160000 грн.;
- для поранених середньої тяжкості - 80000 грн.;
- для легко поранених - 48000 грн
За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна 18 ( II поверх каб. 206,207), тел. 4-60-99