Громадські слухання "Забудова земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б, вивчення пропозицій мешканців та погодження предпроектних рішень"

З метою врахування правових та організаційних основ містобудівної діяльності і забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів м.Бровари, ТОВ «Новий Акрополь» повідомляє про організацію та проведення громадських обговорень в м.Бровари.

Тема: «Забудова земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б, вивчення пропозицій мешканців та погодження предпроектних рішень».

Запланована дата та час проведення: 29 вересня 2017 року о 19 год.

Місце проведення: торговельно-розважальний центр «Термінал», що знаходиться за адресою: м.Бровари, вул. Київська, 316, центральний вхід, конференц-зал № 3, 2-й поверх.

Порядок денний:

1. Вступне слово організаційного комітету;
  2. Заслуховування та обговорення пропозицій ТОВ «Новий Акрополь» щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б;
  3. Заслуховування та обговорення пропозицій громадськості щодо забудови земельної ділянки за адресою: м. Бровари, вул. Київська,333 б;
  4. Визначення думки громадськості шляхом голосування.