Карта сайту

«Вивчаємо роботу державних службовців: від мрій до дій»

 

         У рамках угоди про співпрацю між Броварською міською радою і Радою дітей та учнівської молоді міста від 15 травня 2014 року  з 22 березня 2018 року по 2 квітня 2018 року було проведене стажування дітей-лідерів у виконавчому комітеті  Броварської міської ради та його структурних підрозділах.

         Організатори: управління освіти і науки Броварської міської ради, Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради.

        Учасники:лідери органів учнівського самоврядування освіти міста, міський голова та його заступники,  члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів виконавчих органів Броварської міської ради, депутати Броварської міської ради.

        Кількість учасників стажування:  30 учнів закладів загальної середньої освіти.

        Мета стажування: формування у дітей активної громадянської позиції,підвищення рівня обізнаності дітей та молоді з діяльністю місцевого самоврядування, мотивації до участі в суспільному житті міста, здобуття навичок прийняття управлінських рішень, розвиток лідерських якостей.

        Місце проведення стажувань: Броварська міська рада, виконавчий комітет Броварської міської ради, управління освіти і науки, відділ культури, відділ молоді та спорту, служба у справах дітей та сім'ї, управління економіки, центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління містобудування та архітектури, земельний відділ, спецвідділ.

       Під час стажування учні мали змогу познайомитись із структурою виконавчого комітету, його підрозділами та планом проходження стажування.  Керівники  підрозділів познайомили дітей з відділами управлінь, головними спеціалістами та специфікою роботи. Лідери учнівського самоврядування 26.03.2018 побували на оперативній нараді в Броварській міській раді, 27.03.2018 на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради, а 29.03.2018 відвідали чергову сесію Броварської міської ради Київської області. В п’ятницю 30 березня учні відвідали SOS-Дитяче Містечко, отримали інформацію про функціонування дитячих будинків сімейного типу в м. Бровари.

         2 квітня 2018 року був проведений  круглий стіл «Підсумки стажування лідерів учнівського самоврядування у виконавчому комітеті Броварської міської ради та її структурних підрозділах» за участю представників виконавчого комітету Броварської міської ради та представників Ради дітей та учнівської молоді міста. Учасники стажування поділилися  своїми враженнями та запропонували проекти щодо популяризації здорового способу життя серед молоді. Так, Левченко Максим (учень 10-В класу Броварської СШ I-III ступенів № 7) представив проект «Здоров’я  зберігаємо – про майбутнє дбаємо».  В рамках даного проекту було запропоновано проведення внутрішкільних благодійних ярмарків ідей корисних страв та загальноміського конкурсу типу «Мастер-шеф». Завдання  конкурсу :

 1. Приготування страв та напоїв здорового харчування ( з овочів, фруктів, злаків, трав) ;
 2. Представлення реклами (відеоролик) пропаганди здорового харчування;
 3. Приготування та презентація страв і напоїв;
 4. Презентація авторської   книги рецептів здорового харчування.

Кравець Анна (учениця 9-Б класу Броварської ЗОШ I-III ступенів № 10)

запропонувала проект, тема якого є актуальною в наш час –  «Пожежна безпека та цінність життя». Щодо заходів по реалізації проекту були зазначені :

 1. Навчально-виховні бесіди з пожежної безпеки (Броварський РВ ГУ ДСНС України в Київській області);
  1. Майстер-класи з надання першої медичної допомоги (Броварський міський центр медико-санітарної допомоги);

  2. Екскурсія до пожежної частини;

  3. Проведення навчально - тренувальних зборів з евакуації учасників освітнього процесу.

Координатор Ради дітей та учнівської молоді міста  Шляхтиченко Ірина Вікторівна від імені лідерів учнівського самоврядування подякувала за надану можливість проведення стажування в Броварській міській раді.

Дуже приємно, що в місті Бровари зростає прогресивна  молодь з активною життєвою позицією. Вони – майбутнє нашого міста, нашої Батьківщини.

 

 

image