Карта сайту

12 травня у парку культури та відпочинку «Перемога» на літньому майданчику «Мушля» відбувся ХVІ фестиваль християнської творчості «Троянда духовна»

За ініціативи ГО «Духовність», 12 травня  у  парку культури та відпочинку «Перемога» на літньому майданчику «Мушля» відбувся  ХVІ фестиваль християнської творчості «Троянда духовна», в якому взяли участь  релігійні громади міста. Щорічний фестиваль духовної  творчості проходить у рамках Великоднього свята – Воскресіння Христового та Міжнародного дня сім’ї. Метою заходу є реалізація державної підтримки сімейних цінностей,  утвердження духовно-моральних цінностей християнства та здорового способу життя задля покращення стану сімейної політики в місті Бровари, зміцнення міжконфесійної єдності. 

Фестиваль розпочався з ходи  «За сім’ю», яка пройшла середмістям  під гаслами "Сильна родина – сильна Україна" та «Сім’я – серце України!» на підтримку сім'ї та сімейних цінностей. Святкова колона багатодітних родин, молодь та люди старшого віку на чолі із священнослужителями різних церков і конфесій пройшли бульваром Незалежності до парку "Перемога", де відбувся фестиваль християнської творчості "Троянда духовна". Організатори заходу - ГО "Духовність", відділ сім'ї та молоді і відділ культури Броварської міської ради прагнули донести містянам, що сім"я - це не тільки соціальний інститут. Сім"я - це союз, заснований на взаємній любові і взаємодопомозі. І саме в такому поєднанні гармонії і турботи народжується благословення всієї нації. 

Традиційно фестиваль розпочався спільною молитвою та вітальними промовами священнослужителів та пасторів релігійних громад, членів ГО «Духовність».

На сцені фестивалю виступили  творчі колективи релігійних громад:

-    Храму Святих Апостолів Петра і Павла Української Православної церкви;

-      Християнської Євангельської церкви «Переможний голос Божий»;

-      Церкви «Слово Боже»;

-      Церкви ЄХБ «Благодать»;

-      Церкви Євангельських Християн Баптистів  «Відродження»;

-      Церкви «Перемога»;

-      Церкви «Хвала і поклоніння».

 

В рамках фестивалю було проведено нагородження учасників міського конкурсу дитячого та юнацького малюнку  «Христос Воскрес –Воскресне Україна!». Цього року в конкурсі взяли участь понад 110-ти робіт. Всі вони були розміщені на виставці і кожен з присутніх мав змогу придбати будь-який малюнок. Зібрані від продажу кошти в сумі 2256 грн. переведені на рахунок Броварського благодійного фонду підтримки онкохворих «Інна»

image

 

image