Карта сайту

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 “Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг”

24 серпня 2019 р. набрала чинності постанова “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 р. № 505 і 509”, затверджена Кабінетом Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 754, якою внесено зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, а саме:

  • Виплата грошової допомоги особам з інвалідністю І групи та іншим особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовою заявою може проводитись АТ “Укрпошта” з доставкою за фактичним місцем проживання/перебування таких осіб;

  • Розширено  коло одержувачів щомісячної адресної допомоги. Відтепер грошова допомога внутрішньо переміщеним особам може бути призначена в розмірі 1000 грн. особам, які досягли 18-річного віку, але  продовжують навчання за денною формою в закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, до закінчення таких закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років;

  • Підвищено соціальні гарантії для сімей, до складу яких входять двоє і більше осіб з інвалідністю. Віднині розмір щомісячної адресної грошової допомоги на таку сім’ю не обмежується максимальним розміром.