Карта сайту

Ямковий ремонт міських доріг з новим обладнанням

Для того, щоб підтримувати міські автошляхи в придатному для експлуатації стані, не очікуючи того моменту, коли потрібно буде проводити заміну верхнього шару покриття, комунальні служби міста застосовують ямковий ремонт.

Щорічно комунальні служби виконують великі обсяги робіт, пов'язаних з ліквідацією небажаних вибоїн і тріщин на дорогах міста. Під час проведення ямкових ремонтів для комунальників головне - забезпечити безпроблемний рух транспорту за мінімальні терміни. У таких умовах незамінним став новий ямковий ремонтер, який закладає ями струменево-ін'єкційним методом.

Ми вже інформували про те, що КП «Бровари-Благоустрій» було проведено тендер та придбано дану установку для роботи на міських автошляхах. Це сучасна машина, яка заповнює ями сумішшю бітумної емульсії і щебеню, використовуючи стиснене повітря. І хоч коштує ремонтер немало – майже півтора мільйони гривень – переваги даної технології набагато більші, кажуть фахівці.

Цей метод в кілька разів швидше і при цьому дешевше, порівняно з методом, що включає фрезерування, укладання та ущільнення. Під час виконання робіт машина займає одну смугу проїжджої частини дороги, і тому не блокує рух. Відремонтована ділянка придатна для експлуатації відразу після закінчення робіт.

Наразі новопридбаний ремонтер працює на вулицях міста. Сьогодні, за допомогою нової техніки, працівники КП «Бровари-Благоустрій» проводили ямковий ремонт дороги на вул. Переяславський шлях та стиків на першому шляхопроводі.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image