Карта сайту

Нарада керівників закладів освіти

12 серпня у залі засідань Броварської міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти міста.

У нараді взяли участь міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальник управління освіти і науки Оксана Мельник.  На порядок  денний винесені  питання   підготовки  закладів освіти до нового навчального року вумовах адаптивного карантину,  забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних умов та проведення профілактичних заходів для попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої вірусом COVID -19.

У своєму виступі Ігор Сапожко зосередив увагу учасників наради на вимогах  до роботи закладів в умовах пандемії - правилах дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.  Міський голова зазначив, що головне завдання і влади, і педагогічних колективів – забезпечити учням ефективний навчальний процес з неухильним дотриманням усіх санітарних норм.

Очільниця управління освіти і науки Оксана Мельник окреслила головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації нового навчального року.

Актуальними для обговорення стали питання щодо правил роботи закладів у новому навчальному році, використання дистанційних технологій навчання тощо. Акцентувалася увага на необхідності координації освітнього процесу директорами та заступниками директорів шкіл щодо форм і способів викладання навчального матеріалу, обсягу завдань для учнів. Учасники наради обговорювали  питання організації у закладах освіти ефективної самоосвітньої та методичної роботи  щодо  використання сучасних інформаційних технологій.

За результатами наради керівники закладів отримали ряд доручень та завдань, а також методичні рекомендації до подальшої роботи.

Окрім того міський голова дав доручення відповідним службам до кінця тижня провести огляди щодо  готовності  закладів до нового навчального року.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image