Засідання Правління Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України

10 червня відбулося засідання Правління Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

У ході засідання члени Правління заслухали звіт про діяльність організації за I півріччя 2021 року та звіт контрольно-ревізійної комісії. Також було розглянуто питання передачі Центру медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України до Броварського міського територіального центру соціального обслуговування. Рішення про передачу було одноголосно підтримано, оскільки це дасть можливість комплексного підходу до надання медико-соціальних послуг вразливим категоріям громадян.

Четвертим на порядку денному було питання виборів голови Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України. На заміщення посади голови Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України було подано дві кандидатури – це виконуюча обов’язки голови - Людмила Ярич та Тетяна Цукор - заступник директора одного з відділів супермаркету «Сільпо».

За результатами таємного голосування головою Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України обрано Ярич Людмилу Петрівну.