Карта сайту

Презентація модернізованого інклюзивного потягу

9 липня радник міського голови Олена Акопян взяла участь у презентації «Укрзалізницею» першого інклюзивного приміського електропотягу. Потяг пройшов капітальний відновлювальний ремонт зі значною модернізацією на Київському електровагоноремонтному заводі. Кошти надані «Укрзалізницею».
Як розповіли у прес-службі «Укрзалізниці», у ході модернізації ПрАТ "КЕВРЗ" реалізувало нові технічні рішення, що дозволять підвищити комфорт у мандрівці для всіх пасажирів, включно з людьми з інвалідністю та велосипедистів.
Поїзд має 10 вагонів, облаштованих пандусами та місцями для людей на візках. Всі вказівники у поїзді нанесені шрифтом Брайля, туалети облаштовані з урахуванням потреб людей з інвалідністю.
Модернізація потягу коштувала 70 млн. грн., а впровадження інклюзивності в ньому – майже 2,2 млн.грн. Як повідомляють в «Укрзалізниці», до кінця року планується освоїти 300 млн. грн. та модернізувати таким чином ще 6 поїздів.
Голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України та уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич повідомив, що найближчим часом такі вагони мають з'явитися не лише у Київській області.
"Київський електровагоноремонтний завод робить кожний вагон, який наразі буде ремонтуватися, буде робитися в європейських стандартах доступності для маломобільних груп населення", — зазначив Валерій Сушкевич.
(Використано матеріали та фото Суспільне та LIGA.Бизнес)

 

image

 

 

image

 

image

 

 

image

 

image