Вихованка броварського СК «Будокан» - чемпіонка світу в розділі куміте

В м.Камчія (Болгарія) 5 та 6 липня відбувся ІІ Кубок світу U14-U21 з кіокушин карате (KWU) в розділі куміте (двобої). В турнірі взяли участь понад 1500 спортсменів з різних куточків світу.

В складі збірної України були представлені п’ять вихованців СК «Будокан» (Бровари) під керівницвом Андрія Гаврилюка - володаря чорного поясу ІІІ дан. Це Юлія Седельнікова, Євгеній Климовський, Андрій Бровко, Даша Загороднюк і Даша Пилявська.

Справжнім тріумфом української збірної стала перемога броварчанки Даші Загороднюк. Учениця Андрій Гаврилюка дуже впевнено пройшла весь турнірний шлях, здолала всіх своїх суперниць і стала чемпіонкою світу!

Щиро вітаємо Дашу та її тренера Андрія Гаврилюка з перемогою! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та впевнено йти до наступних перемог!

Відділ фізичної культури та спорту