ЗДО «Зірочка»: виїзна нарада на будівельному майданчику

Заклад дошкільної освіти «Зірочка», де тривають роботи з реконструкції, залишається об’єктом пріоритетної уваги з боку керівництва міста. Щотижня міський голова разом з представниками управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту проводять робочі наради на будівельному майданчику. Також об’єкт реконструкції перебуває під пильним контролем представників ПРООН.

13 липня було проведено спільну моніторингову зустріч на будівельному майданчику за участі міського голови Ігоря Сапожка, заступника міського голови Петра Бабича, ключового експерта з антикорупційної діяльності НКПВУ Івана Сікори, технічного експерта НКПВУ Олександра Бєлоусова, ключового експерта з фінансових питань Олександра Родіонова, представників управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, проектувальників, підрядників та технагляду.

За інформацією представників підрядної організації, наразі на понад 80% готові роботи по фундаменту споруди, днями на будмайданчику буде встановлено будівельний кран, на кінець тижня планується перша поставка цегли на об’єкт і відразу розпочинається кладка стін. На цей процес відводиться близько двох місяців, будівельники планують до кінця серпня вийти до верху приміщення з перекриттям та покрівлею.

Технічний експерт НКПВУ Олександр Бєлоусов наголосив на питанні неухильного виконання правил техніки безпеки на буд майданчику. До традиційних та обов’язкових до виконання заходів, як то носіння каски та світло відбиваючого жилету на будівельному майданчику, захист очей при роботі з електромеханізмами, огородження небезпечних ділянок спеціальною сигнальною стрічкою, в таку досить важку спекотну пору, рекомендовано внести тимчасові зміни в графік роботи та розпочинати роботу якомога раніше зранку, або ж працювати на відкритому сонці з частими перервами на відпочинок у затінку, як, власне і працюють нині будівельники.

Ключовий експерт з антикорупційної діяльності НКПВУ Іван Сікора провів експрес-інструктаж з питань запобігання проявів корупції та повідомив, що в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України станом на сьогодні в активній фазі будівництва реалізується 125 об’єктів з загальним бюджетом близько 200 млн.євро. Що стосується об’єкту у Броварах, експерт зафіксував значний прогрес у процесі будівництва та висловив сподівання,що терміни здачі садочка не будуть порушені.

Нагадаємо, що проект реконструкції ДНЗ «Зірочка» реалізується в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за фінансування Європейського інвестиційного банку та міського бюджету Броварської МТГ. Загалом на реконструкцію спрямовують 42 млн. 243 тис. грн. З них 33 млн. 426 тис. грн. надає банк, а міський бюджет виділяє 8 млн. 817 тис. грн.