Карта сайту

Весела фізкультура для особливих дітей

15 липня на стадіоні Міського футбольного клубу «Бровари» відбулося перше заняття для діток з інвалідністю, яке організатори – Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та МФК «Бровари» - назвали «Весела фізкультура». І це було дійсно весело та спортивно!


Учасники «фізкультхвилинки» з задоволенням виконували вправи, потім змагалися у естафеті з перепонами, а в кінці заняття танцювали у своє задоволення під супровід веселої музики та кружляння мильних бульбашок.


Присутні на святі спорту секретар міської ради Сергій Богуцький та радник міського голови Олена Акопян відзначили надзвичайну важливість таких заходів. Адже соціалізація дітей з інвалідністю найкраще сприймається саме в таких – ігрових, рухливих, емоційних – формах.


«Весела фізкультура» - це перше заняття, яке ми провели спільно з МФК «Бровари», давня наша задумка, нарешті ми її реалізували і відтепер хочемо проводити такі заходи на постійній та системній основі. Наші діти особливі, вони достойні уваги, потрібно їх соціалізувати, виводити їх у світ. І поки що ми займаємося з нашими дітьми, а потім в перспективі ми прагнемо, щоб це були інклюзивні заняття, плануємо запрошувати звичайних дітей, спортсменів, і з їх допомогою розширювати уявлення про навколишній світ та соціум. Якщо ми навчимо і себе, і суспільство розуміти та приймати таких дітей і людей, то світ стане набагато добрішим», - резюмував директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Олег Трачук.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image