Карта сайту

Броварська окружна прокуратура інформує

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян», визначено, що усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

 

З метою неухильного застосування вказаної норми Закону у діяльності Броварської окружної прокуратури, а також на виконання розпорядження Генерального прокурора України «Про організацію прийняття інформації на «телефон довіри» та «електронну пошту довіри» в органах прокуратури України», з метою підвищення в суспільстві довіри до органів прокуратури, своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції в органах прокуратури, в Броварській окружній прокуратурі працює «гаряча лінія»/«телефон довіри» 098-08-89-813 (у робочі дні: понеділок-четвер – з 8 год. до 17 год.00 хв, у п’ятницю – з 8 до 16 год. 00 хв.).


На зазначений номер телефону громадяни можуть повідомляти про факти насилля у сім`ї, зокрема вчинених стосовно дітей, а також випадки скоєння працівниками органів прокуратури ганебних вчинків, в тому числі кримінальних, корупційних правопорушень, прояву неповаги до громадян або суспільства, інші грубі порушення Присяги і Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури, які дискредитують їх та зашкоджують авторитету органів прокуратури.

 

Броварська окружна прокуратура