Карта сайту

Ше.Fest мандрує країною

24 липня у місті Бровари відбудеться захід у рамках проєкту "Ше.Fest мандрує країною", на якому заплановані: вечірній концерт за участю Сестер Тельнюк, театральна подія, квести, екскурсія та лекція.


На різних локаціях, протягом дня, усі охочі зможуть познайомитися з мистецтвом постійних і нових учасників фестивалю, а також побачити та почути творчість земляків.

 

Програма
11:00 - 15:00 - Ше.Квест пройде на площі Т.Г.Шевченка від Культурно-просвітницького центру "СвітЛиця" (вул. Я. Мудрого, 1).

14:00 - 15:00 - лекція Мирона Гордійчука, завідувача Літературно-меморіального будинку-музею Т. Г. Шевченка в Київі на тему “Жінки та музи Тараса Шевченка” (КПЦ "СвітЛиця", вул. Я. Мудрого, 1).

16:00 - 17:30 - читка п’єси "Шевченко. Остання любов" (режисер Ольга Анненко) в приміщенні КІП«ТепЛиця» (бульв. Незалежності, 4).

19:00 - 21:00 - концерт вокального дуету народних артисток України "ТЕЛЬНЮК: Сестри" із шевченківською програмою “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко” та місцевих рок-колективів із кавер-версіями пісень на слова Тараса Шевченка (ПКіВ “Перемога”).

 

image