Повідомлення про проведення аукціонів, що стосуються передачі в оренду об’єктів комунальної власності

Управління з питань комунальної власності та житла Броварської міської ради Броварського району Київської області повідомляє про проведення аукціонів, що стосуються передачі в оренду об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади та продовження договорів оренди:

1. Оренда нежитлового приміщення, площею 10,1 кв.м., окремо розташованої будівлі за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, вулиця Героїв Небесної Сотні, 13-А .

2. Оренда частини труби котельні та майданчику, площею 12,0 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, вулиця Ярослава Мудрого, 96.

3. Оренда частини водозабірної насосної станції першого підйому, площею 13,0 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, село Пухівка, вулиця Набережна, 1-А.

4. Продовження договору оренди - погодинна оренда частини нежитлового приміщення  Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, площею 6,0 кв.м., за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, вулиця Героїв Небесної Сотні, 13. Часи використання:  понеділок – п’ятниця з 08.00 по 17.00.

5. Продовження договору оренди нежитлового підвального приміщення у житловому будинку, площею 21,2 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, 2.

6. Продовження договору оренди нежитлового підвального приміщення у житловому будинку, площею 52,6 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, 7.

7. Продовження договору оренди нежитлового підвального приміщення у житловому будинку, площею 20,0 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, вулиця Героїв УПА, 3.

8. Продовження договору оренди нежитлового підвального приміщення у житловому будинку, площею 32,4 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, вулиця Героїв УПА, 3.

9. Продовження договору оренди нежитлового приміщення у житловому будинку, площею 14,48 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, 15-А.

10. Продовження договору оренди нежитлового приміщення у житловому будинку, площею 9,6 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, вулиця Петлюри Симона, 13-А.

11. Продовження договору оренди нежитлового підвального приміщення у житловому будинку, площею 7,04 кв.м., за адресою: Київська область Броварський район, місто Бровари, вулиця Олімпійська, 6.

12. Продовження договору оренди окремого індивідуально визначеного майна:  медичне обладнання (кількість 4 одиниці),  а саме:

- PIEZOWAVE, апарат для ударно-хвильової терапії, 2008 року вводу в експлуатацію;

- TraComputer, тракційний стіл з комп’ютерним блоком, 2008 року вводу в експлуатацію;

- Бігова доріжка для реабілітації (без бокових поручнів), 2008 року вводу в експлуатацію;

- Апарат для кріотерапії.

Дізнатись умови аукціонів та дати їх проведення можна в електронній торговій системі ProZorro.Продажі.