Карта сайту

Міні-ярмарок вакансій для Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України

22 липня 2021 року у Броварському міськрайонному центрі зайнятості було вкотре проведено міні-ярмарок вакансій для Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області та військових частин Національної гвардії України.

 

Про основні умови служби за контрактом в Національній Гвардії України розповів старший офіцер відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної Гвардії України у м. Києві та Київській області, майор Олександр Шинкаренко. На військову службу до лав Національної Гвардії запрошуються як чоловіки, так і жінки. Роботодавець гарантує повний соціальний пакет.

 

Представники безпосередньо військових частин Національної Гвардії України зосередили свою увагу на запропонованих вакансіях, серед яких такі як: головний сержант спеціальної комендатури, начальник варти (головний сержант) взводу, старший контролер (командир групи) взводу, контролер, контролер (санітар), стрілець, старший стрілець, сапер, оператор радіостанції, оператор – експедитор, водій, фельдшер, хімік, слюсар (акумуляторник, мідник, механік), радіотелеграфіст, кухар та інші. Грошове забезпечення від 12000 грн. (в залежності від посади, рівня освіти, офіцерського звання тощо).

 

В Національній гвардії України прийом на військову службу за контрактом здійснюють кадрові органи військових частин Національної гвардії України та відділ комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 5, тел. : 044 462-58-99, 063 235-82-09, 066 736-12-39.

 

image

 

image