Карта сайту

День Швеції у СОС Дитячому Містечку Бровари

МБО «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка Україна» є однією з найбільших міжнародних неурядових благодійних організацій – Асоціації СОС-Кіндердорф Інтернешнл, яка здійснює свою діяльність у 136 країнах світу. Діяльність організації в Україні розпочалася у 2003 році, а вже у 2010 році у Броварах  відбулося урочисте відкриття найбільшого, а на сьогодні – єдиного в Україні СОС Дитячого містечка.

 

Відтоді організація спільно з міжнародними партнерами та місцевою владою успішно реалізує благодійні програми та проекти задля соціалізації та повноцінного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Завдяки створенню такого закладу на території Броварської громади, було ліквідовано дитячий будинок «Любисток» та скасовано інтернатні форми виховання, де діти не могли у повній мірі відчути родинну теплоту та затишок.

 

7 вересня міський голова Ігор Сапожко, депутат Київської обласної ради Марина Сапожко та заступник міського голови Лариса Виноградова взяли участь у святкуванні традиційного Дня Швеції у СОС Дитяче містечко у Броварах. Українські посадовці мали нагоду поспілкуватися з Національним директором SOS Childrens Villages Ukraine Сергієм Лукашовим, а також з Послом Швеції в Україні Тобіасом Тібергом та програмною директоркою SOS Barnbyar Sweden Петрою Ніберг.

 

Міський голова Ігор Сапожко відзначив надзвичайну важливість такого роду діяльності. Готуючи дітей до самостійного життя та створюючи сімейне оточення, забезпечується право дитини на люблячу сім»ю, на зростання у повазі та безпеці. Повноцінна заміна рідної родини у сімейних формах виховання є запорукою вдалої соціалізації у майбутньому.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image