День міста Бровари: програма святкового фестивалю «Нові Ми»

18 вересня парк культури та відпочинку «Перемога» наповниться цікавими локаціями з багатьма встановленими сценами. Безліч концертних програм, шоу та розваг відбуватимуться з 11:00 до 17:00 години.

Зустрічати гостей свята будуть яскраві фотозони, які розташуються праворуч від арки (Локація №2)

О 12:00 год біля арки розпочнеться урочиста хода за участі керівників Броварської міської територіальної громади, представників делегацій міст-побратимів та запрошених гостей.

Організатори готують цікавий перформанс за участі хореографічних колективів міста.

Святкова хода пройде алеями парку і завершиться на сцені, яка буде облаштована біля літака (Локація №4). Наволу святкову атмосферу створить виставка художників з м.Бровари та різноманітні художні майстер-класи. Жива музика лунатиме на локації з 11:00 до 17:00 год.

На алеях парку (Локація №3) буде розташовано фото вистаку з прекрасними пейзажами м.Бровари, села Требухів, села Княжичі, села Переможець.

Також кожний представник адміністративної одиниці громади готує власну представленість у парку (Локації №5, №6, №7).

На естрадному майданчику "Мушля" (Локація №8) відбудеться спортивна програма, де всі бажаючі зможуть з 12:00 - 16:00 год переглянути яскраві виступи, показові номери з різних видів спорту.

Дізнатись все і навіть більше про медицину в нашому місті можна буде на локації "Медичний простір" (Локація № 9). Амбулаторії, стоматології, медичні центри, і навіть медичні коворкінги розташуються неподалік від "Мушлі" і будуть чекати на своїх відвідувачів. Обстеження, консультація і навіть цікаві програми з аніматорами для дітей на медичну тематику триватимуть з 11:00-16:00 год.

Наші найменші гості зможуть розважатись на локації Броленд (Локація №10)

11:00 - 11:30 "Кріо-шоу"

11:30 - 12:30 Фокуси

12:30 - 13:10 Мильні бульбашки

13:10 - 14:00 Вистава "Фіксіки"

14:00 - 14:30 "Амонг Ас" шоу

14:30 - 15:10 Мильні бульбашки

15:10 - 16:10 Шоу "Хімічні досліди"

16:10 - 17:10 "Бармен шоу"

Театральному мистецтву на святі бути! Саме тому ми запрошуємо вас відвідати "Театральний простір" (Локація №11). Різноманітні мініатюри, майстер-класи з акторської майстерності чекатимуть на всіх охочих долучитись до мистецтва.

Найпопулярніший для відвідування майданчик біля флагштоку буде заповнений представниками виробників нашого міста (Локація №13). Від потужних автомобілів спецтехніки до витончених гончарних виробів - все це буде представлено на локації "Made in Brovary".

Ви зможете не лише переглянути продукцію, а й отримати її зразки за умови участі у вікторині від виробників.

"Концертний простір" (Локація №14) запрошує всіх переглянути яскраві виступи хореографічних та вокальних колективів міста. Гостями святу стануть учасники із села Княжичі, села Требухів, села Переможець.

Потужний концерт готується і на танцювальному майданчику "Шайба" (Локація №12), де 13:00 до 18:00 лунатиме музика для поціновувачів року і не тільки...

Благодійний фонд "Інна" в рамках святкування проводить благодійний ярмарок (Локація №15). Запрошуємо всіх поціновувачів хенд мейду і не тільки придбати цікавинки і тим самим допомогти в добрій справі.