Візит голови Київської обласної державної адміністрації

10 вересня на урочистості з нагоди вручення документів на квартири інвесторам колишньої недобудови по вул. Петлюри Симона, 21-Б, завітали голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко, начальник управління молоді та спорту КОДА Сергій Тимофєєв, депутати Київської обласної ради.

Офіційна частина святкового заходу була багатолюдною та насиченою радісними емоціями. Інвестори будинку щиро дякували міському голові Ігорю Сапожку, голові КОДА Василю Володіну, директору ТОВ «Каган і Ко» Вадиму Кагану, усім багаточисельним посадовцям, за допомогу на майже 14-річному шляху до отримання власного житла.

Під час офіційної церемонії неочікуваний подарунок отримав один з найтитулованіших спортсменів у складі Параолімпійської збірної, відомий український плавець, броварчанин Олексій Федина. Будівельна компанія «Атлант» подарувала родині, в якій підростає маленька донечка, двокімнатну квартиру у ЖК «Олімпійський».

Ще дві родини з числа інвесторів, одна з яких є багатодітною, в іншій  виховується двоє прийомних дітей, отримали в подарунок сертифікати на придбання побутової техніки.

Очільники області та міста оглянули декілька квартир та відзначили високу якість виконаних будівельниками робіт, а також зручне розташування та сучасну інфраструктуру даного мікрорайону.

У продовження робочого візиту, голова КОДА Василь Володін та міський голова Ігор Сапожко разом з супроводжуючими посадовцями, відвідали будівельний майданчик нової школи І ступеню (молодша ланка ЗОШ №10), що по вул. Петлюри Симона, 17-Б. Губернатор відзначив оригінальність проєкту та сучасні технології, що застосовуються на даному об’єкті.

Центр реабілітації дітей з інвалідністю та амбулаторія сімейної медицини №7 також не залишилися без уваги очільника області.

На закінчення візиту до Броварів, голова КОДА Василь Володін взяв участь у презентації локації «Активні парки», яку за програмою Президента встановлено в парку «Перемога», поспілкувався з представниками спортивної громадськості міста та юними спортсменами.