Експозиція «Зброя та артефакти доби Гетьмана Сагайдачного»

16 вересня, у Музеї зброярства, що за адресою вул. Броварської сотні,3, відкрилася нова експозиція "Зброя та артефакти доби Гетьмана Сагайдачного". Музей - справа життя відомого у нашому місті підприємця, колекціонера, справжнього фаната справи історичної минувшини не тільки Броварщини, але й усієї України, Євгена Гредунова.

На відкритті нової експозиції побувало чимало поважних гостей, серед яких – міський голова Ігор Сапожко, секретар ради Сергій Богуцький, заступник міського голови Петро Бабич, науковці, колекціонери, громадські діячі.

Вітаючи пана Євгена з відкриттям нової експозиції, міський голова підкреслив  надзвичайне значення таких заходів для виховання підростаючого покоління у повазі до славних справ предків та атмосфері непідробного патріотизму.

Як зазначив Євген Гредунов, виставка працюватиме ще декілька місяців, тому, якщо маєте можливість і бажання, завітайте до Музею зброярства.

Музей відчинено:

Четвер, неділя з 12.00 до 18.00.

Для організованих груп та фахівців можливий індивідуальний графік відвідування. Для цього потрібно попередньо зателефонувати за номером (04594) 4-69-72.