Карта сайту

Навчання підрозділів територіальної оборони Броварського району

В період з 22 вересня по 1 жовтня 2021 року на території Броварського району пройдуть масштабні навчання підрозділів територіальної оборони Броварського району.

 

До проведення навчань будуть залучатись військовозобов’язані, призначені до підрозділів територіальної оборони, а також ті, хто бажає навчитися захищати свій дім та своїх близьких.

 

Основною метою зборів є підвищення рівня готовності підрозділів територіальної оборони до виконання завдань за призначенням, відпрацювання порядку дій у разі виникнення воєнної загрози, вдосконалення військових навичок та вмінь.

 

Під час проведення зборів заплановані заняття з різних видів військової підготовки, а саме: тактичної, спеціальної, вогневої, інженерної, медичної, зв’язку, топографічної. Керівниками занять та інструкторами призначені досвідчені військовослужбовці, які мають бойовий досвід та навички.

 

У період зборів за учасниками зберігається робоче місце та середня заробітна плата, а також грошова винагорода. Також наприкінці року всі, хто укладе контракт на службу у військовому резерві, отримують грошове заохочення.

 

З метою якісної організації та залучення на навчальні збори просимо всіх бажаючих звертатись особисто до Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою м. Бровари вул. Героїв Небесної Сотні, 1, контактний телефон 097-408-81-86, 6-02-64.