День міста Бровари – 2021: подарунок призерці Параолімпійських ігор

Близько 19 години на велику концертну сцену вийшов міський голова Ігор Сапожко, а також старости населених пунктів новоутвореної Броварської міської територіальної громади - с.Княжичі Артем Мороз та с.Требухів Андрій Цахло. Посадовці привітали броварчан зі святом та вже традиційно бажали нашій спільній громаді успіхів, благополуччя та розвитку.

Надзвичайно хвилюючим та емоційним були наступні декілька хвилин. Як  і прийнято, на день народження дарують подарунки. Але День міста – це свято, під час якого подарунки отримують ті, хто своїми досягненнями та перемогами презентує рідне місто на найвищому рівні.

На сцену запрошуються директор офісу продажів групи компаній «Альянс Новобуд» Наталія Кириленко та майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка та срібна призерка Глобальних ігор 2015 року, срібна призерка Параліміпійських ігор у Токіо Людмила Даниліна.

«Наша Паралімпійська збірна – просто герої! 98 медалей в загальному заліку, з них три медалі вибороли для збірної наші броварчани – Олексій Федина, Ілля Яременко і Людмила Даниліна. Ми вручили ключі від 2-кімнатної квартири Олексію Федині, в жовтні отримає житло Ілля Яременко, а сьогодні компанія «Альянс Новобуд» робить подарунок Людмилі!», - каже міський голова.

Разом з Ігорем Сапожком пані Наталія Кириленко вручила ключі від нової двокімнатної квартири  в ЖК «Лісовий квартал» легкоатлетці Людмилі Даниліній та зазначила:

«Українські паралімпійці показали приголомшливі результати на іграх у Токіо. Важка праця і роки тренувань наших спортсменів демонструють, як крок за кроком досягаються великі перемоги! Ми щиро раді бути причетні до нагородження українських спортсменів міжнародного класу!»

Схвильована до сліз Людмила привітала усіх зі святом та подякувала за такий неочікуваний і дуже важливий для неї подарунок.

Концертна програма за участі відомих українських виконавців стала чудовим продовженням святкового вечора.

Таким був 391-й День міста Бровари. Ще раз вітаємо усіх мешканців нашої громади та щиро зичимо щастя, достатку та добра!