Всеукраїнський тиждень дошкілля

З 20 по 24 вересня в Україні відзначали Всеукраїнський тиждень дошкілля. Педагоги закладів дошкільної освіти Броварської міської територіальної громади активно долучилися до організованих заходів.

На урочистому відкритті Форуму Всеукраїнського тижня дошкілля «Дошкільна освіта України 30», який відбувся 20 вересня в конгресно-виставковому центрі «Парковий» у м. Києві, прозвучали привітання педагогам від Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Комітету Верховної Ради України Сергія Бабака, Голови підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Володимира Воронова, Голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака та інших запрошених гостей. Виступаючими було наголошено, що якісна доступна дошкільна освіта – це запорука розвитку та становлення кожної особистості, фундамент для самореалізації дитини, формування її компетентностей і навичок. На Форумі були присутні делегації педагогів закладів дошкільної освіти з різних міст України. У складі делегації від Київщини Бровари представила начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи, голова місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ірина Туник.

Впродовж тижня педагоги-дошкільники Броварської міської територіальної громади мали змогу прийняти участь в онлайн-заходах: всеукраїнській конференції, вебінарах, семінарах, флешмобах та інш. Всі заклади дошкільної освіти створили відеоролики із привітаннями працівників дошкільної освіти України з їх професійним святом. У садочках громади п’ять днів лунав дитячий сміх, звучали українські пісні про любов до вихователя, були організовані свята та розваги, виставки дитячих малюнків, присвячені наймолодшій ланці в освіті – дошкіллю.