Учні закладів освіти Броварської громади стали учасниками святкування Дня Європейського спорту

Збірна учнів нашої громади 26 вересня взяла участь у святкуванні Дня Європейського спорту на НСК «Олімпійський». У програму святкування було включено майстер-класи, лекторії, тренінги. Особливо цікавим для юних спортсменів був спортивний квест, який включив флорбол, корфбол, петанк, кросфіт, гирьовий спорт. Ці види рухової діяльності з 2022 року будуть включені у шкільну програму з фізичної культури. Збірна Броварів була представлена найбільшою кількістю учасників і показала себе найактивнішими спортсменами. Кожен учасник отримав сертифікат на відвідування розважального комплексу «Ігроленд». А Броварська загальноосвітня школа №1, Броварська гімназія імені Степана Олійника, Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст.№5 імені Василя Стуса та Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 отримали сертифікати Європейського зразка та спортивний інвентар.

IMAGE FOLDER (/files/new/Foto/News/2021/04.10/2)