Досвід броварського дошкільного закладу презентований у рамках Всеукраїнського семінару «Асоціації працівників дошкільної освіти»

Відповідно до плану роботи Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» 28 вересня відбувся онлайн-семінар, у рамках якого директорка закладу дошкільної освіти «Золота рибка» Юлія Трохимець ділилась досвідом реалізації власного авторського соціально-інформаційного проекту «РroСадОК» та провела серію занять на відкритому просторі для батьків та громадськості з питань організації освітнього процесу в ЗДО. Місією проекту є ознайомлення батьків зі змістом освітнього процесу закладів дитячої освіти, підвищення їх рівня психолого-педагогічних знань з питань виховання дітей за допомогою серії занять та практичних блоків. Тісна співпраця між батьками і садком має будуватися на довірі, повазі і відповідальності з обох сторін. А ще – на єдиній системі цінностей, у центрі якої – дитина, що має бути щасливою. Левовий відсоток непорозумінь і проблем базується на недостатній поінформованості (або недостовірній) батьків про всі процеси, які відбуваються в закладі.

В ході реалізації проекту, ще під час зустрічей, які проходили минулого року в міському сквері «Юність», команда спікерів – педагогів ЗДО «Золота рибка», серед яких були психолог, вчитель-логопед, вихователь та директор дитячого закладу, поділилися важливою інформацією, як зробити так, щоб малюку у садочку було «ОК», а також, із задоволенням дали відповіді на численні запитання присутніх.

Цього ж року проект продовжився серією практичних занять. І перший тренінг на тему «Адаптація – ОК! Якщо знаєш секрет Ілона Маска» відбувся 18 вересня в приміщенні КІП «ТепЛиця» для батьків дошкільнят, які готуються прийти до дитячого садочку або вже розпочали відвідувати його. Батьки вчилися практичним методам і прийомам, які допомагають зробити процес адаптації дитини до нових умов більш легким і швидким.

Теми наступних практичних тренінгів не менш актуальні: «Вічні цінності» (для батьків і педагогів) та «Граємо разом» (для батьків і дітей).

Інформацію про заплановані заходи шукайте на сторінках ЗДО «Золота рибка» в соціальних мережах: