Вітання працівників пошти

9 жовтня 1874 року 22 країни підписали Бернський договір, заснувавши Генеральний поштовий союз. У наші дні до складу організації входять вже понад 189 країн, і називається вона тепер Всесвітнім поштовим союзом. З того часу 9 жовтня в світі відзначається Міжнародний день пошти.

Напередодні свята, 8 жовтня, у міській раді привітали з професійним святом листонош відділення поштового зв’язку «Бровари» Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта». З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ігор Сапожко:

«Перш за все, хочу подякувати кожному з вас за сумлінну працю, адже у будь-яку пору року, за будь-якої погоди ви виконуєте свої професійні обов’язки. Зичу вам міцного здоров’я , благополуччя, успіхів та подальших професійних досягнень. Зі святом!»

Церемонію нагородження Подяками міського голови та цінними подарунками провели міський голова Ігор Сапожко, секретар ради Сергій Богуцький та заступник міського голови Петро Бабич.