Робоча поїздка міського голови

На сьогодні чимало об’єктів на території міста знаходяться у фазі активного будівництва, тож робочі виїзні наради під головуванням міського голови проводяться регулярно. Минулого тижня міський голова разом з депутатом Київської обласної ради Мариною Сапожко, відвідав декілька будівельних майданчиків.

Зокрема, перевірено хід робіт з реконструкції ДНЗ «Зірочка», що по вул. Ярослава Мудрого, 3. Нагадаємо, що даний проект реалізується в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, за фінансування Європейського інвестиційного банку та міського бюджету Броварської МТГ. Наразі повністю закінчено облаштування усіх фундаментів, закінчуються роботи по зведенню стін та перегородок першого поверху закладу, днями розпочинається облаштування перекриття по усьому периметру приміщення. У ході спілкування з представниками підрядної організації, міський голова наголосив на необхідності пришвидшення темпів робіт, адже даний об’єкт є надзвичайно важливим для громади.

Ще один об’єкт будівництва також напряму стосується поліпшення обслуговування маленьких мешканців громади. Мова йде про капітальну реконструкцію приміщення інфекційного відділення центру «Дитяча лікарня» Броварської центральної районної лікарні, що по вул. Ярослава Мудрого, 47. Наразі тут проводяться загально будівельні роботи, монтуються металеві конструкції даху, закінчуються залізобетонні роботи на покрівлі, проводиться кладка газобетонних блоків стін. За інформацією підрядників, усі роботи проводяться відповідно до розробленого графіка. Депутат Київської обласної ради Марина Сапожко, яка активно відстоювала інтереси Броварської міської територіальної громади в питанні виділення коштів для реконструкції дитячого інфекційного відділення лікарні, поспілкувалася з будівельниками та висловила впевненість у тому, що спільні зусилля місцевої  влади та обласних депутатів незабаром матимуть чудовий наочний результат – сучасне та комфортне приміщення для лікування малюків.

Будівництво вул. Василя Симоненка – ще один масштабний та важливий об’єкт на мапі міста. Адже саме ця вулиця є значною складовою для транспортного руху великого мікрорайону. Будівництво даної вулиці значно розвантажить вул. Київську, адже зменшить кількість транспорту на перехрестях Короленка-Київська та Чорновола-Київська.   Наразі вже виконано роботи по встановленню бортового каменю, проведено асфальтування першим шаром, викладаються ФЕМами тротуарні та велосипедні доріжки, облаштовуються «острівці безпеки» у майбутніх місцях пішохідних переходів, а також кругова розв’язка на перехресті вул.Симоненка-Козацька.