Підсумки VІ Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary»

Вихідними днями, 16-17 жовтня, відлунав VІ Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary». Масштабний дводенний мистецький марафон зібрав юних виконавців, співаків, читців, художників, інструментальні, театральні, вокальні й хореографічні колективи та їх художніх керівників, викладачів та концертмейстерів, які представили Броварську громаду, Київщину, Чернігівську область, споріднене естонське місто Сілламяе, Китайську народну республіку.

Суботній день розпочався урочистим заходом відкриття фестивалю та був присвячений конкурсним прослуховуванням та оглядам, які відбувались одразу на кількох локаціях. Міський культурний центр радо зустрів учасників фестивалю у номінаціях «Хореографія» та «Оригінальний жанр». Броварська міська дитяча музична школа прийняла виконавців інструментального жанру та академічного співу. У Броварській міській дитячій школі мистецтв було розміщенено виставку конкурсних робіт з образотворчого мистецтва, а на сцені концертної зали виступили юні актори, читці та блогери. Палац творчості дітей та юнацтва гостинно відкрив двері концертної зали для естрадних співаків та вокальних колективів.

Професійне журі фестивалю-конкурсу було щедре на високі оцінки і в підсумку майже всі учасники змагань отримали медалі й Дипломи за призові місця. А також, було визначено й абсолютних переможців – володарів Гран-прі.

В номінації «Театральне мистецтво та художнє слово» - гурток лялькового театру «ТеатраліК» Палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Сергій Дудко (м. Бровари).

В номінації «Художнє мистецтво» - Олександр Чалий, вихованець творчої студії «Кум-Ква» Геннадія Міхеєва (м. Бровари).

В номінації «Вокал»:

- Зразковий художній колектив «Народний театр пісні «Слов’яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Тетяна Мурзай (м. Бровари);

- Імей Хоу, викладач Зоя Рожок (Китайська народна республіка);

- Марія Куць, керівник Тетяна Царенко (с. Требухів).

В номінації «Інструментальне виконавство»:

- Вікторія Гурт, учениця класу викладача Наталі Анненкової Київського державного музичного ліцею імені М. Лисенка (м. Київ);

- Денис Рубан, учень Броварської міської дитячої музичної школи, викладач Микола Лизогуб (м. Бровари).

В номінації «Хореографічне мистецтво»:

- Зразковий колектив сучасного танцю «Альтаїр» Броварської міської дитячої школи мистецтв, керівниці Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова (м. Бровари);

- Народний хореографічний колектив «Оксамит» ДЕНЦ «Камелія», керівник Оксана Чечельницька (м. Бровари);

- Зразковий художній колектив «Ансамбль народного танцю «Броварчаночка»» Палацу творчості дітей та юнацтва, керівник Оксана Мінько (м. Бровари).

Призи глядацьких симпатій розділили Дар’я Берлева, Гліб Арсеньєв-Кирилович та вихованка хореографічної студії «Етюд» Силламяйського культурного центру (м. Сілламяе, Естонія) Ліна Пабат.

Тож, недільний гала-концерт за участі найкращіх виконавців фестивалю перетворився на грандіозне видовищне дійство, що розгорнулось на великій сцені концерт-холу ТРЦ Термінал. Відкрила велику концертну програму зіркова гостя Тетяна Піскарьова, заслужена артистка України, засновниця авторської вокальної школи «Фабрика Естради by Piskareva», яка подарувала глядачам щирі емоції, неймовірно піднесений настрій і вкотре своїми піснями нагадала, що світ врятує краса і любов.

Від імені організаторів фестивалю привітали присутніх заступник міського голови Лариса Виноградова та засновник Благодійного фонду «Інна» Віталій Чучеров.

Лариса Миколаївна зазначила:

«Ми надзвичайно раді, що цьогоріч маємо чудову можливість зустрітися і провести цей потужний проект «наживо», в колі справжніх друзів. Участь кожного у благодійній акції, спрямованій на допомогу людям, які її потребують, важлива для багатьох мешканців нашої громади – підопічних фонду «Інна», а підтримка талановитої творчої молоді – для майбутнього всієї країни.»

Віталій Миколайович висловив вдячність конкурсантам, їх батькам, викладачам та керівникам колективів, а також всім, хто долучився до підготовки і проведення найбільшого свята мистецтва і милосердя Броварщини – VІ Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості International Charity Festival «Inna-Brovary».

Адже, за підсумками акції зібрано благодійних пожертв на суму понад 147 тисяч гривень!

Максимум зусиль, щоб захід пройшов на високому організаційному рівні, доклали організатори та партнери проекту: Броварська міська рада, Благодійний фонд «Інна», Броварська міська дитяча музична школа, Палац дитячої та юнацької творчості, Броварська міська дитяча школа мистецтв, Міський культурний центр, ГО «Оксамитовий дивосвіт», а також, Рекламне агентство «Ідея», ТОВ «ПEKO-ГРУП», ТОВ «Світ домашнього м’яса», ТОВ «Камелія», компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Позитивну святкову атмосферу дводенних фестивальних заходів створили професійні ведучі - культорганізатор Міського культурного центру, учасниця майстер-класів для ведучих «Валіза секретів» та просто мила й чарівна дівчина Анастасія Радченко в партнерстві з артистом Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня», головним режисером Міського культурного центру Валентином Великородом.