Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу публічних закупівель

Броварська міська рада Броварського району Київської області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу публічних закупівель управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області (кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмірів та умов оплати праці, умов проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади надається відділом персоналу управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області та її виконавчих органів. Термін прийняття документів здійснюється до 20.11.2021, за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, к. 201, тел. для довідок: (04594) 6-16-86.