Карта сайту

Особлива екскурсія до Варти Київської русі

Справжнім прикладом співпраці задля підтримки найдорожчого, що мають будь-які батьки – дітей, став захід, який відбувся 21 жовтня для юних вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. За сприяння секретаря Броваської міської ради Сергія Богуцького та радника міського голови Віталія Корнета майже 70 дітей та їх батьків потрапили на екскурсію до Центру військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання «Варта Київської русі».

 

На території центру особливих відвідувачів зустріли директор й засновник центру Олександр Чекмаз та досвідчені інструктори, які розповіли та показали малечі багато цікавого. Діти були в захваті, що мали можливість не просто роздивитися техніку, представлену в музеї під відкритим небом, а й покататися на деяких експонатах, познайомитися з колекцією вогнепальної зброї, потримати в руках справжній стрілецький лук і зробити кілька влучних пострілів у навчальному тирі. А також, всі разом залюбки пограли в пейнтбол та скуштували борщ та кашу, яку приготували працівники Центру.

 

Розваги на свіжому повітрі, безумовно, корисні для підопічних Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Та ще важливіша для них – увага і підтримка.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image