І знову «Сool Games»

21 жовтня стадіон «Спартак» в черговий раз зустрічав вихованців закладів освіти Броварської міської територіальної громади (ІІ дивізіон), які взяли участь у І міському етапі ІV Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «СoolGames» серед  учнів 2008-2010 років народження.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися заступник голови Київського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександр Чигирин та заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Броварської міської територіальної громади Михайло Доценко.

Змагання пройшли у веселій, дружній атмосфері. Розігріла учасників веселою, емоційною, жвавою Руханкою майстер спорту, чемпіонка Європи з легкої атлетики Оксана Романюк. В естафетах «Флеш-слалом», «Ягоди», «Гулівер», «Класики», «Конвеєр», «Ткач» юні спортсмени продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, витривалість, спритність, швидкість.

Рішенням суддівської колегії були визначені переможці:
- перше місце - команда Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Василя Стуса
- друге – Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7
- третє – Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами.